Przewiń
DO POCZYTANIA
Apartamenty pogodne - Budynek nr 3 gotowy do odbioru
Z ogromną radością informujemy, iż sporo przed czasem przygotowaliśmy do odbioru budynek nr 3 na inwestycji Apartamenty Pogodne w Chojnicach.
Pomagamy spełniać świąteczne marzenia dzieci
Z przyjemnością pomogliśmy mikołajowi spełnić dziecięce marzenia! Firma Urbaniak Inwestycje była jednym ze sponsorów akcji organizowanej z myślą o najmłodszych. Udało się spełnić ich marzenia opisane w listach do mikołaja.
Okrągły jubileusz rodzinnej firmy
Działalność przedsiębiorstwa zaczęła się od drobnych remontów. Dziś Urbaniak Inwestycje to rozpoznawalna marka, a w postawionych przez firmę budynkach wielorodzinnych mieszka kilka tysięcy chojniczan. Niedawno założyciele świętowali 30-lecie w gronie współpracowników i gości.

Urbaniak Inwestycje

Jesteśmy dla Was od ponad 30 lat. Dziękujemy za zaufanie!

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu dla Was wygodnych i nowoczesnych budynków, mieszkań oraz lokali użytkowych. W naszych obiektach zamieszkało już kilkaset rodzin. Stawiamy na bezpieczeństwo, solidność i estetykę. Naszym priorytetem jest zawsze Wasza wygoda, która wynika z doskonałej jakości wykonania, przemyślanych projektów oraz kompleksowej obsługi inwestycji.