Przewiń
DO POCZYTANIA
Triathlove 2023
Kolejna edycja Triathlove w Cekcynku.
Co to był za dzień!
15 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć Państwa w naszych apartamentach Soft Loft w Szczecinku.
Dzień Otwarty Soft Loft w Szczecinku
Serdecznie zapraszamy 15 kwietnia na prezentację inwestycji Soft Loft w Szczecinku. Pokażemy Wam urządzone przez Nas mieszkanie, aktualną ofertę dostępnych lokali a także podpowiemy jak przygotować się do kredytów z rządową dopłatą. Przygotowaliśmy dla Was atrakcje, dlatego koniecznie wpiszcie datę w kalendarz!
Łazienka zgodna z trendami i wygodna
Jaka powinna być nowoczesna łazienka? Na pewno nie tylko piękna, ale też funkcjonalna i dobrze zaprojektowana. Podczas tworzenia projektu poszczególnych lokali dbamy o to, by łazienka była wygodna i ergonomiczna niezależnie od metrażu apartamentu - mówi Amanda Buza-Dorawa z Urbaniak Inwestycje.
Gala Klubu Biznesu MKS Chojniczanka
W miniony piątek mieliśmy zaszczyt wziąć udział w VI już Gali Klubu Biznesu MKS Chojniczanka, która odbyła się w Hali Widowiskowo - Sportowej w Chojnicach.
Oferta pracy
W związku z dynamicznym rozwojem, Urbaniak inwestycje zatrudni pracownika w charakterze pomocy w dziale księgowym.
Wspieramy dzieci z Majkharka w Nepalu
Dzięki między innymi naszemu wsparciu udało się uszyć mundurki szkolne wszystkim podopiecznym Magda Foundation. W ramach fundacji skromną opieką otoczonych zostało 11 dzieci z biednych rodzin: sieroty i półsieroty oraz dzieci z najlepszym wynikiem w nauce.
Urbaniak Inwestycje na pikniku Chojnice dla Ziemi
W przepiękny czerwcowy weekend spotkaliśmy się w chojnickim parku na Eko-Pikniku Chojnice dla Ziemi.
Dzień Otwarty w Patio Apartments
Było nam niezmiernie miło gościć Was na osiedlu Patio Apartments w Koszalinie. Cieszymy się z zainteresowania naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu.
Dzień Otwarty w Koszalinie
Serdecznie zapraszamy 14 maja, w godzinach od 10:00 do 16:00 na cyklicznie odbywający się w naszej firmie Dzień Otwarty, który tym razem odbędzie się na inwestycji Patio Apartments w Koszalinie. Będzie nam miło przedstawić Państwu pierwszy z czterech planowanych budynków przy ul. Hallera.
Jesteśmy w Magazynie Prestiż
Mamy niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu artykuł, który ukazał się w magazynie koszalińskim Prestiż. Podczas rozmowy z redaktorem naczelnym, mieliśmy okazję przedstawić czytelnikom plany inwestycyjne firmy na rynku koszalińskim.
Dziś częstują pączkami
Firma Urbaniak Inwestycje z chęcią kultywuje tradycje związane z tłustym czwartkiem. - Dziś - jak zawsze w ten dzień - częstujemy pączkami naszych klientów i gości - mówi Joanna Urbaniak.
Nowi mieszkańcy już się urządzają
Już od kilku tygodni nabywcy mieszkań w trzecim budynku osiedla Apartamenty Pogodne mogą aranżować swoje cztery kąty. Klucze odebrali na trzy miesiące przed planowanym terminem.
Pomagamy spełniać świąteczne marzenia dzieci
Z przyjemnością pomogliśmy mikołajowi spełnić dziecięce marzenia! Firma Urbaniak Inwestycje była jednym ze sponsorów akcji organizowanej z myślą o najmłodszych. Udało się spełnić ich marzenia opisane w listach do mikołaja.
Okrągły jubileusz rodzinnej firmy
Działalność przedsiębiorstwa zaczęła się od drobnych remontów. Dziś Urbaniak Inwestycje to rozpoznawalna marka, a w postawionych przez firmę budynkach wielorodzinnych mieszka kilka tysięcy chojniczan. Niedawno założyciele świętowali 30-lecie w gronie współpracowników i gości.

Urbaniak Inwestycje

Jesteśmy dla Was od ponad 30 lat. Dziękujemy za zaufanie!

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu dla Was wygodnych i nowoczesnych budynków, mieszkań oraz lokali użytkowych. W naszych obiektach zamieszkało już kilkaset rodzin. Stawiamy na bezpieczeństwo, solidność i estetykę. Naszym priorytetem jest zawsze Wasza wygoda, która wynika z doskonałej jakości wykonania, przemyślanych projektów oraz kompleksowej obsługi inwestycji.

Podane na stronie treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.