Przewiń
powrót
Co to był za dzień!

15 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć Państwa w naszych apartamentach Soft Loft w Szczecinku. Wietrzna pogoda wcale nie zniechęciła naszych Klientów do wizyty, zaś kwiatki, które miały przywołać wyczekiwaną przez wszystkich wiosnę, wywołały uśmiechy na Państwa twarzach.

Niektórzy wpadli do nas z całą rodzinką. Otworzyliśmy przed oglądającymi apartamenty o różnym metrażu i rozkładzie ? każda z opcji miała swoich zwolenników. Gościom bardzo podobały się nasze antresole i tarasy ? to już w zasadzie nasz znak rozpoznawczy! Nie bez echa pozostały także zaaranżowane przez nas łazienki.

Dziękujemy Klientom i Sąsiadom za miłe rozmowy przy kawie. Jeśli mieliby Państwo dodatkowe pytania, dotyczące aktualnej dostępności, oraz ceny wyposażonych lokali, zapraszamy do kontaktu z Opiekunem Klienta Panią Natalią Wirkus (tel. 607654 388).

Urbaniak Inwestycje

Jesteśmy dla Was od ponad 30 lat. Dziękujemy za zaufanie!

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu dla Was wygodnych i nowoczesnych budynków, mieszkań oraz lokali użytkowych. W naszych obiektach zamieszkało już kilkaset rodzin. Stawiamy na bezpieczeństwo, solidność i estetykę. Naszym priorytetem jest zawsze Wasza wygoda, która wynika z doskonałej jakości wykonania, przemyślanych projektów oraz kompleksowej obsługi inwestycji.

Podane na stronie treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.