Przewiń

Przestronne apartamenty wśród zieleni w Koszalinie

KOSZALIN
PATIO
APARTMENTS
O INWESTYCJI

Patio Apartments to wygodne mieszkania przy ulicy Hallera w Koszalinie. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w inwestycji biorą pod uwagę trendy związane z funkcjonalnością i ekologią. Inwestycja to dwa budynki składające się z 181 apartamentów o powierzchniach od 31 m2 do 128 m2. Urozmaicone układy mieszkań pozwalają na różnorodną aranżację. Budynki liczą po siedem kondygnacji, w tym jedną podziemną. Stolarka okienna ma z zewnątrz kolor antracytowy, a od wewnątrz są białe.

Świetna lokalizacja zapewnia dobre skomunikowanie z resztą miasta, oferuje niezbędną infrastrukturę oraz sporo terenów rekreacyjnych w okolicy. To oferta skierowana do klienta szukającego spokoju wśród istniejącej już zieleni, ale jednocześnie blisko wygód miejskiego życia. Pod każdym z obiektów znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Oprócz tego na terenie inwestycji zaplanowanych jest aż 155 miejsc parkingowych.

Dodatkowym atutem Patio Apartaments jest możliwość kreowania własnej przestrzeni według potrzeb. Po przygotowaniu projektu możemy wykonać prace budowlane zgodnie z sugestią klienta. Przemyślane zaplanowanie wspólnych przestrzeni oraz ciekawa architektura budynków i terenu wokół nich sprawiają, że oferta trafi w gusta zarówno rodziny z dziećmi, jak i seniorów, singli czy osób szukających lokalu inwestycyjnego.

]
WYBIERZ SWÓJ APARTAMENTOWIEC
PATIO APARTMENTS - Budynek nr 1
PATIO APARTMENTS - Budynek nr 2
PATIO APARTMENTS - Budynek nr 3
PATIO APARTMENTS - Budynek nr 4
WYSZUKIWARKA NIERUCHOMOŚCI
WYBIERZ WIDOK WYSZUKIWARKI
Rzuty mieszkań
Lista mieszkań
  • Budynek D
  • Budynek B
  • Budynek C
  • Budynek A
Piętro 0
Piętro 1
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
PRZEDE WSZYSTKIM WYGODA I KOMFORT
Projekt przewiduje różnego rodzaju udogodnienia. Do dyspozycji będą przestronne i WYGODNE TARASY, które są atutem naszych realizacji. WSPÓLNE PRZESTRZENIE są funkcjonalnie zaprojektowane, estetyczne i nowoczesne. Każdy budynek wyposażony będzie w WINDĘ. HALA GARAŻOWA zapewni wygodę mieszkańcom i bezpieczeństwo autom. Teren osiedla będzie ogrodzony.
winda
wideodomofony
zdalnie sterowane wjazdy
osiedle ogrodzone
tarasy
teren rekreacji
hala garażowa
udogodnienia dla niepełnosprawnych
komórki lokatorskie
parking zewnętrzny
Podczas projektowania dbamy o jakość i estetykę nie tylko naszych budynków, ale także otoczenia. Chętnie wykorzystujemy zastaną roślinność oraz przygotowujemy plan nowych nasadzeń. Także wokół Patio Apartments będzie mnóstwo zieleni. Znajdą się także elementy małej architektury. Nasi klienci będą mieli gdzie się zrelaksować i spędzić czas z najbliższymi. Na terenie ogrodzonego osiedla powstanie TEREN REKREACJI Z PLACEM ZABAW DLA DZIECI.
POZNAJ ZALETY LOKALIZACJI
Inwestycja jest zlokalizowana przy ul. Generała Józefa Hallera w Koszalinie. To urokliwe i spokojne miejsce wśród zieleni, a jednocześnie blisko wygód miejskiego życia. Jest dobrze skomunikowane z centrum. W najbliższej okolicy znajduje się jedna z największych koszalińskich galerii handlowych, w której są markowe sklepy, kino, kawiarnie, restauracje i atrakcje zabaw dla dzieci. W sąsiedztwie znajduje się też teren zabaw i sportów przy akwenie Wodna Dolina. Mieszkańcy mają gdzie uprawiać sport, wyjść na spacer z psem albo pobawić się z dziećmi. Zielona okolica zachęca do spacerów i przejażdżek na dwóch kółkach.
Objaśnienia oznaczeń:
sklepSklep
przedszkolePrzedszkole
kościółKościół
kościółPlac zabaw
szkołaSzkoła
sportRekreacja
zdrowieZdrowie
autobusAutobus
DZIENNIK BUDOWY
Wrzesień 2023
Budynek C zakończenie realizacji drugiego budynku
Wrzesień 2023
Finał
Lipiec 2023
Budynek C prace termoizolacyjne
Marzec 2023
Wiosna na buowie
Luty 2023
Tynki i instalacje
Sierpień 2022
Z lotu ptaka
Maj 2022
Z lotu ptaka
Marzec 2022
Otoczenie budynków
Wrzesień 2021
Przekazanie lokali
Wrzesień 2021
Przekazanie lokali
Wrzesień 2021
Przekazanie lokali
Sierpień 2021
Prace wykończeniowe
Sierpień 2021
Prace wykończeniowe
Czerwiec 2021
Prace wykończeniowe
Czerwiec 2021
Prace wykończeniowe
Wstecz
Dalej
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?
Zapraszamy do kontaktu
Nasza specjalistka odpowie na wszystkie pytania
Monika Mikołajczak
Opiekun Klienta - Apartamenty Patio Apartments
tel. +48 730 740 667
sprzedaz@patioapartments.pl

Biuro Sprzedaży Mieszkań, ul. Generała J. Hallera ● 75-736 Koszalin

Urbaniak Inwestycje

Jesteśmy dla Was od ponad 30 lat. Dziękujemy za zaufanie!

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu dla Was wygodnych i nowoczesnych budynków, mieszkań oraz lokali użytkowych. W naszych obiektach zamieszkało już kilkaset rodzin. Stawiamy na bezpieczeństwo, solidność i estetykę. Naszym priorytetem jest zawsze Wasza wygoda, która wynika z doskonałej jakości wykonania, przemyślanych projektów oraz kompleksowej obsługi inwestycji.

Podane na stronie treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.