Przewiń
powrót
Jesteśmy w Magazynie Prestiż

Mamy niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu artykuł, który ukazał się w magazynie koszalińskim Prestiż. Podczas rozmowy z redaktorem naczelnym, mieliśmy okazję przedstawić czytelnikom plany inwestycyjne firmy na rynku koszalińskim.

Bilans prac w Koszalinie, to zakończony i przekazany Nabywcom pierwszy budynek z czterech, liczący 95 lokali mieszkalnych wraz z realizacją przestrzeni wokół niego, oraz trwające intensywnie prace przy realizacji drugiego. Wreszcie mogliśmy skorzystać z okazji i za pośrednictwem magazynu zaprosić Państwa na planowany 14 maja Dzień Otwarty, podczas którego zaprezentujemy nowy lokal pokazowy, oraz opowiemy Państwu jaka jest aktualna oferta mieszkaniowa dewelopera.

Urbaniak Inwestycje

Jesteśmy dla Was od ponad 30 lat. Dziękujemy za zaufanie!

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu dla Was wygodnych i nowoczesnych budynków, mieszkań oraz lokali użytkowych. W naszych obiektach zamieszkało już kilkaset rodzin. Stawiamy na bezpieczeństwo, solidność i estetykę. Naszym priorytetem jest zawsze Wasza wygoda, która wynika z doskonałej jakości wykonania, przemyślanych projektów oraz kompleksowej obsługi inwestycji.

Podane na stronie treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.