Przewiń
Mieszkania w Chojnicach

Przestrzeń i komfort w otoczeniu zieleni.

CHOJNICE
GDAŃSKA
95
O INWESTYCJI

To nowy kompleks powstający przy ulicy Gdańskiej w Chojnicach. Staną tam dwa budynki: pięcio i sześcio-kondygnacyjny, każdy z kondygnacją podziemną, składające się łącznie ze 178 mieszkań. Nowoczesne obiekty trafią w gusta tych, którzy szukają wygody i bogatej infrastruktury. Inwestycja powstaje z dala od zgiełku, ale jednocześnie jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Zróżnicowane układy poszczególnych lokali pozwalają na nietuzinkową i różnorodną aranżację. Coś dla siebie znajdą tu zarówno single, jak i rodziny dziećmi czy inwestorzy. Mieszkańcy na pewno docenią przestronne tarasy, które stanowią atut większości naszych inwestycji. Chętni będą mogli również zdecydować się na własny ogródek.

Podobnie jak na innych naszych osiedlach zarówno przestrzenie wspólne, jak i same budynki są zaprojektowane w sposób przemyślany i estetyczny. Sięgamy po naturalne materiały, zaplanowaliśmy na przykład akcenty naturalnego drewna w postaci drewnianych ażurowych elementów. Zapewniają one większą intymność oraz komfort podczas korzystania z tarasów i są bardzo lubiane przez naszych klientów. Okna z zewnątrz są w kolorze jasnego drewna, co jest nie tylko estetyczne, ale również praktyczne.

]
WYBIERZ SWÓJ APARTAMENTOWIEC
GDAŃSKA 95 - Budynek nr 1
GDAŃSKA 95 - Budynek nr 2
WYSZUKIWARKA NIERUCHOMOŚCI
WYBIERZ WIDOK WYSZUKIWARKI
Rzuty mieszkań
Lista mieszkań
  • Budynek nr 1
  • Budynek nr 2
Piętro -1
Piętro 0
Piętro 1
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
PRZEDE WSZYSTKIM WYGODA I KOMFORT
Postanowiliśmy także PODWYŻSZYĆ NASZE STANDARDY i oprócz zalnie sterowanych bram wjazdowych na teren ogrodzonego osiedla oraz do mieszczącej się pod budynkiem hali garażowej, windy, okien sześciokomorowych, przewidzieliśmy video domofony, a i nowatorskie podejście do aranżacji klatki schodowej, które sprawia, że inwestycja jest CIEKAWSZA I WYGODNIEJSZA dla mieszkańców.
winda
wideodomofony
zdalnie sterowane wjazdy
osiedle ogrodzone
tarasy
teren rekreacji
hala garażowa
komórki lokatorskie
parking zewnętrzny
ogródki
Otoczenie, w którym proponujemy nasze mieszkania i jego ergonomiczne zaplanowanie jest dla nas równie ważne. Pośród istniejącej, ale także nowo zaprojektowanej zieleni, mieszkańcy będą mogli skutecznie odpocząć po pracy, spędzić czas z rodziną na świeżym powietrzu. Specjalnie dla nich zaprojektowaliśmy teren rekreacji, na którym znajdzie się między innymi stół do gry w ping ponga, szachy, trampoliny oraz interaktywne sprzęty, które zachęcą dzieci i młodzież do spędzania wspólnie czasu.
POZNAJ ZALETY LOKALIZACJI

Apartamenty Gdańska 95 są świetnie skomunikowane z centrum Chojnic - dojazd autem zajmuje kilka minut, kursuje tam także autobus miejski. Inwestycja jest też znakomicie skomunikowana z chojnicką obwodnicą. Niedaleko znajduje się niezbędna infrastruktura i sklepy: zarówno spożywcze, jak i przemysłowe czy budowlane. Jest też duża galeria handlowa. W sąsiedztwie osiedla jest sporo terenów zielonych, idealnych do biegania, wyjścia z dziećmi na sanki, przejażdżek rowerowych czy spacerów z psem.

Objaśnienia oznaczeń:
sklepSklep
przedszkolePrzedszkole
kościółKościół
kościółPlac zabaw
szkołaSzkoła
sportRekreacja
zdrowieZdrowie
autobusAutobus
DZIENNIK BUDOWY
Grudzień 2023
Elewacja
Październik 2023
Prace tynkarskie
Sierpień 2023
Prace na zewnątrz
Czerwiec 2023
Konstrukcja dachu
Czerwiec 2023
Budynek nr 1
Maj 2023
Budynek nr 1
Kwiecień 2023
Budynek nr 1
Marzec 2023
Prace murarskie
Styczeń 2023
Realizacja budynku nr 1
Marzec 2022
Prace ziemne
30.08.2023
SIERPIEŃ
30.08.2023
BUDYNEK 1
Wstecz
Dalej
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?
Zapraszamy do kontaktu
Nasza specjalistka odpowie na wszystkie pytania
Daria Czupa
Opiekun Klienta - Gdańska 95
tel. +48 605 906 020
sprzedaz@mieszkaniachojnice.pl

Biuro Sprzedaży Mieszkań, ul. Angowicka 52a ● 89-600 Chojnice

Urbaniak Inwestycje

Jesteśmy dla Was od ponad 30 lat. Dziękujemy za zaufanie!

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu dla Was wygodnych i nowoczesnych budynków, mieszkań oraz lokali użytkowych. W naszych obiektach zamieszkało już kilkaset rodzin. Stawiamy na bezpieczeństwo, solidność i estetykę. Naszym priorytetem jest zawsze Wasza wygoda, która wynika z doskonałej jakości wykonania, przemyślanych projektów oraz kompleksowej obsługi inwestycji.

Podane na stronie treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.