Przewiń
powrót
Dzień Otwarty w Koszalinie

Drodzy Państwo,

serdecznie zapraszamy 14 maja, w godzinach od 10:00 do 16:00 na cyklicznie odbywający się w naszej firmie "Dzień Otwarty", który tym razem odbędzie się na inwestycji Patio Apartments w Koszalinie. Będzie nam miło przedstawić Państwu pierwszy z czterech planowanych budynków przy ul. Hallera.

Niewątpliwą atrakcją będzie specjalnie przygotowany Show Room, gdzie będą mogli Państwo zobaczyć pomysły na zorganizowanie przestrzeni w naszych mieszkaniach, a także ocenić jakość proponowanego produktu. Dzień otwarty to także możliwość obejrzenia wszystkich zrealizowanych i dostępnych lokali, a także zapoznanie się z aktualną propozycją sprzedażową Dewelopera.

Dla nowych nabywców przygotowaliśmy preferencyjne warunki zakupu mieszkania. Tylko podczas Dnia Otwartego będzie można do wybranych lokali otrzymać miejsce parkingowe GRATIS.
Nie zapominamy o najmłodszych, dla nich również przygotowaliśmy niespodzianki.

Już dziś zapraszamy na pyszna kawę w towarzystwie naszych doradców.

Urbaniak Inwestycje

Jesteśmy dla Was od ponad 30 lat. Dziękujemy za zaufanie!

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu dla Was wygodnych i nowoczesnych budynków, mieszkań oraz lokali użytkowych. W naszych obiektach zamieszkało już kilkaset rodzin. Stawiamy na bezpieczeństwo, solidność i estetykę. Naszym priorytetem jest zawsze Wasza wygoda, która wynika z doskonałej jakości wykonania, przemyślanych projektów oraz kompleksowej obsługi inwestycji.

Podane na stronie treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.