Przewiń
powrót
Wspieramy dzieci z Majkharka w Nepalu

Magda Foundation powstała z inicjatywy mieszkańców wioski, aby jak najlepiej rozdysponować środki zebrane i przekazane przez Magdę Jończyk, fotografkę, podróżniczkę, a przede wszystkim przewodniczkę w górskich pasmach Himalajów i Karakorum.

"Dzieci w Nepalu chodzą do szkoły przeważnie w mundurkach, które często są przekazywane młodszemu rodzeństwu i służą przez wiele lat nauki. Nie wszystkich stać na coroczną zmianę garderoby. Podczas ostatniej wizyty- jesienią 2021 r. zauważyłam, że niektóre z uniformów mocno się wysłużyły: poszarpane rękawy, załatane łokcie. Nowy strój dla dziecka to nie tylko radość z nowego nabytku, ale co ważniejsze mobilizacja do uczestniczenia w zajęciach szkolnych, pewność siebie."

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tak piękną i potrzebną inicjatywę! Jeśli także chcesz pomóc, skontaktuj się z Magdą Jończyk, chociażby przez www.facebook.com/magdajonczykphotography/

Urbaniak Inwestycje

Jesteśmy dla Was od ponad 30 lat. Dziękujemy za zaufanie!

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu dla Was wygodnych i nowoczesnych budynków, mieszkań oraz lokali użytkowych. W naszych obiektach zamieszkało już kilkaset rodzin. Stawiamy na bezpieczeństwo, solidność i estetykę. Naszym priorytetem jest zawsze Wasza wygoda, która wynika z doskonałej jakości wykonania, przemyślanych projektów oraz kompleksowej obsługi inwestycji.

Podane na stronie treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.