Przewiń
powrót
Dziś częstują pączkami

Jak podkreśla Joanna Urbaniak, właściciele i pracownicy firmy od lat z chęcią podtrzymują tradycje związane z tłustym czwartkiem. Dzisiaj w biurach nie może oczywiście zabraknąć świeżych pączków.

Tłusty czwartek rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. Zgodnie ze zwyczajem tego dnia nie można odmówić sobie pączków i faworków, a niektórzy twierdzą nawet, że dziś zjedzone słodkości nie mają kalorii... Święto związane z odejściem zimy obchodzili już starożytni Rzymianie. Co ciekawe, zagryzali pączki przygotowywane nie na słodko, a na słono, zwykle nadziewane słoniną. Także w dawnej Polsce objadano się wypiekami z boczkiem, słoniną i mięsem, zapijając obficie procentowymi trunkami.

Obecnie w tłusty czwartek jada się przede wszystkim słodkości. My także dziś częstujemy pączkami klientów, partnerów i gości zaglądających do naszych biur. Wam także życzymy wszystkiego słodkiego!

Urbaniak Inwestycje

Jesteśmy dla Was od ponad 30 lat. Dziękujemy za zaufanie!

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu dla Was wygodnych i nowoczesnych budynków, mieszkań oraz lokali użytkowych. W naszych obiektach zamieszkało już kilkaset rodzin. Stawiamy na bezpieczeństwo, solidność i estetykę. Naszym priorytetem jest zawsze Wasza wygoda, która wynika z doskonałej jakości wykonania, przemyślanych projektów oraz kompleksowej obsługi inwestycji.

Podane na stronie treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.