Przewiń
powrót
Nowi mieszkańcy już się urządzają

Wraz z końcem ubiegłego roku firma przygotowała do odbioru klucze do kolejnych 55 mieszkań zbudowanych przez Urbaniak Inwestycje. Znajdują się one w trzecim już budynku osiedla Apartamenty Pogodne. Inwestycja została zakończona aż trzy miesiące przez planowanym terminem. - Zwykle staramy się kończyć inwestycje wcześniej - jest to możliwe między innymi dzięki dobremu planowaniu. Współpracujemy ze sprawdzonymi fachowcami. Jesteśmy na placu budowy, gdy tylko pozwala na to pogoda. Dzięki temu nie mamy kłopotu z terminowym ukończeniem robót - wyjaśnia Joanna Urbaniak.

Od 2010 roku - odkąd firma w większym stopniu zajmuje się działalnością deweloperską - żadna inwestycja nie została oddana z opóźnieniem.

Po odebraniu kluczy mieszkańcy mogą już aranżować swoje mieszkania według potrzeb i gustu. Zapewne niektóre z rodzin już się szykują do przeprowadzki.

Urbaniak Inwestycje

Jesteśmy dla Was od ponad 30 lat. Dziękujemy za zaufanie!

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu dla Was wygodnych i nowoczesnych budynków, mieszkań oraz lokali użytkowych. W naszych obiektach zamieszkało już kilkaset rodzin. Stawiamy na bezpieczeństwo, solidność i estetykę. Naszym priorytetem jest zawsze Wasza wygoda, która wynika z doskonałej jakości wykonania, przemyślanych projektów oraz kompleksowej obsługi inwestycji.

Podane na stronie treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.