Przewiń
powrót
Pomagamy spełniać świąteczne marzenia dzieci

Z przyjemnością pomogliśmy mikołajowi spełnić dziecięce marzenia! Firma Urbaniak Inwestycje była jednym ze sponsorów akcji organizowanej z myślą o najmłodszych. Udało się spełnić ich marzenia opisane w listach do mikołaja.

Akcję od kilkunastu lat organizuje ?Głos Koszaliński?, a wspierają sponsorzy, w tym Urbaniak Inwestycje. Organizatorzy zachęcają dzieci do opisania ? lub narysowania, namalowania czy wyklejenia ? swoich świątecznych marzeń. To ciekawe zajęcie dla całej rodziny, bo można poprosić o pomoc starsze rodzeństwo albo rodziców.

Listy mogą być w dowolnej formie, ale muszą zawierać informację o wymarzonym prezencie wraz z krótkim uzasadnieniem. Później jurorzy wyróżniają najpiękniejsze prace. W tym roku przesyłek było łącznie prawie 100. Kapituła konkursowa wyróżniła 20 listów, które zostały nagrodzone. ? Bardzo chętnie wspieramy takie inicjatywy ? mówi Joanna Urbaniak z Urbaniak Inwestycje. Cieszymy się, że przyczyniliśmy się do radości dzieci!

Urbaniak Inwestycje

Jesteśmy dla Was od ponad 30 lat. Dziękujemy za zaufanie!

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu dla Was wygodnych i nowoczesnych budynków, mieszkań oraz lokali użytkowych. W naszych obiektach zamieszkało już kilkaset rodzin. Stawiamy na bezpieczeństwo, solidność i estetykę. Naszym priorytetem jest zawsze Wasza wygoda, która wynika z doskonałej jakości wykonania, przemyślanych projektów oraz kompleksowej obsługi inwestycji.

Podane na stronie treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.