Przewiń
Mieszkania Szczecinek - Artyleryjska

Nienachalna elegancja i architektura sprytnych rozwiązań.

SZCZECINEK
APARTAMENTY
ARTYLERYJSKA
O INWESTYCJI

Nową propozycją mieszkaniową od Urbaniak Inwestycje w Szczecinku są Apartamenty Artyleryjska: klimatyczne osiedle budynków nawiązujących bryłą do nowoczesnej stodoły ze skośnym dachem. Prace ruszają już we wrześniu.

Apartamenty Artyleryjska to dwa budynki zlokalizowane na rogu ulic Artyleryjskiej i Słowiańskiej. Idealna lokalizacja zaprasza do korzystania ze wszystkich udogodnień szybko rozwijającego się miasta. Apartamenty Artyleryjska to doskonała lokata kapitału, zarówno dla przyszłych mieszkańców jak i inwestorów.

Architektura wzorowana na stylu tzw. nowoczesnej stodoły od dawna gości w najpiękniejszych miejscach Polski. Jej niezobowiązujący klimat przywodzi na myśl regiony, w których natura zachwyca pięknem krajobrazu. Przeniesienie bryły w tkankę miejską centrum Szczecinka spowodowało, że harmonijnie zrosła się ona z nowoczesną strukturą miejską, a jednocześnie zachowała sielski klimat. Skośne dachy i kunsztownie wykończone fasady dają poczucie nienachalnej elegancji. Apartamenty Artyleryjska zapewniają mieszkanie wśród przemyślanej, dopracowanej w każdym detalu architekturze.

]
WYSZUKIWARKA NIERUCHOMOŚCI
WYBIERZ WIDOK WYSZUKIWARKI
Rzuty mieszkań
Lista mieszkań
  • Budynek nr 1
Piętro 0
Piętro 1
Piętro 2
Piętro 3
PRZEDE WSZYSTKIM WYGODA I KOMFORT
Projekt przewiduje różnego rodzaju udogodnienia. Każdy budynek wyposażony będzie w WINDĘ. HALA GARAŻOWA zapewni wygodę mieszkańcom i bezpieczeństwo autom. Do dyspozycji będą przestronne i WYGODNE TARASY, które są atutem naszych realizacji. WSPÓLNE PRZESTRZENIE są funkcjonalnie zaprojektowane, estetyczne i nowoczesne.
winda
wideodomofony
zdalnie sterowane wjazdy
osiedle ogrodzone
tarasy
teren rekreacji
hala garażowa
udogodnienia dla niepełnosprawnych
komórki lokatorskie
parking zewnętrzny
Dużą wagę przywiązujemy nie tylko do wnętrz naszych budynków, ale także do otoczenia. W projektach chętnie wykorzystujemy zastaną roślinność oraz przygotowujemy plan nowych nasadzeń. Także wokół apartamentów Soft Loft będzie mnóstwo zieleni, w tym drzew. Znajdą się także elementy małej architektury. Prócz tego na wewnętrznym dziedzińcu planowany jest PLAC ZABAW dla dzieci. Nasi klienci będą mieli gdzie odpocząć i spędzić czas z najbliższymi.
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?
Zapraszamy do kontaktu
Nasza specjalistka odpowie na wszystkie pytania
Natalia Wirkus
Opiekun Klienta - Apartamenty Soft Loft
tel. +48 607 654 388
sprzedaz@mieszkaniaszczecinek.pl

Biuro Sprzedaży Mieszkań, ul. Narutowicza ● 78-400 Szczecinek

Urbaniak Inwestycje

Jesteśmy dla Was od ponad 30 lat. Dziękujemy za zaufanie!

Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu dla Was wygodnych i nowoczesnych budynków, mieszkań oraz lokali użytkowych. W naszych obiektach zamieszkało już kilkaset rodzin. Stawiamy na bezpieczeństwo, solidność i estetykę. Naszym priorytetem jest zawsze Wasza wygoda, która wynika z doskonałej jakości wykonania, przemyślanych projektów oraz kompleksowej obsługi inwestycji.

Podane na stronie treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.