Apartamenty Pogodne
sprzedane mieszkania

Apartamenty Pogodne 6 | Mieszkanie 44
3 pokojowe o powierzchni 64.55 m²

Cena: 497 035 zł

Cena za m²: 7700 zł

Sprzedane

Apartamenty Pogodne 6 | Mieszkanie 38
3 pokojowe o powierzchni 60.86 m²

Cena: 462 536 zł

Cena za m²: 7600 zł

Sprzedane

Apartamenty Pogodne 6 | Mieszkanie 27
4 pokojowe o powierzchni 86.25 m²

Cena: 638 250 zł

Cena za m²: 7400 zł

Sprzedane

Apartamenty Pogodne 6 | Mieszkanie 17
3 pokojowe o powierzchni 62.95 m²

Cena: 478 420 zł

Cena za m²: 7600 zł

Sprzedane

Apartamenty Pogodne 6 | Mieszkanie 10
2 pokojowe o powierzchni 49.64 m²

Cena: 377 264 zł

Cena za m²: 7600 zł

Sprzedane

Apartamenty Pogodne 6 | Mieszkanie 06
1 pokojowe o powierzchni 31.48 m²

Cena: 245 543 zł

Cena za m²: 7800 zł

Sprzedane

Apartamenty Pogodne 6 | Mieszkanie 02
3 pokojowe o powierzchni 63.33 m²

Cena: 474 974 zł

Cena za m²: 7500 zł

Sprzedane