Apartamenty Pogodne
sprzedane mieszkania

Apartamenty Pogodne 7 | Mieszkanie 22
3 pokojowe o powierzchni 51.02 m²

Cena: 408 160 zł

Cena za m²: 8000 zł

Sprzedane

Apartamenty Pogodne 7 | Mieszkanie 20
1 pokojowe o powierzchni 32.74 m²

Cena: 268 468 zł

Cena za m²: 8200 zł

Sprzedane

Apartamenty Pogodne 7 | Mieszkanie 32
4 pokojowe o powierzchni 85.79 m²

Cena: 660 583 zł

Cena za m²: 7700 zł

Sprzedane

Apartamenty Pogodne 7 | Mieszkanie 25
4 pokojowe o powierzchni 87.37 m²

Cena: 672 749 zł

Cena za m²: 7700 zł

Sprzedane

Apartamenty Pogodne 7 | Mieszkanie 24
4 pokojowe o powierzchni 85.79 m²

Cena: 660 583 zł

Cena za m²: 7700 zł

Sprzedane

Apartamenty Pogodne 7 | Mieszkanie 17
4 pokojowe o powierzchni 87.37 m²

Cena: 672 749 zł

Cena za m²: 7700 zł

Sprzedane

Apartamenty Pogodne 7 | Mieszkanie 16
4 pokojowe o powierzchni 85.79 m²

Cena: 660 583 zł

Cena za m²: 7700 zł

Sprzedane

Apartamenty Pogodne 7 | Mieszkanie 09
4 pokojowe o powierzchni 87.37 m²

Cena: 672 749 zł

Cena za m²: 7700 zł

Sprzedane

Apartamenty Pogodne 7 | Mieszkanie 08
4 pokojowe o powierzchni 85.79 m²

Cena: 652 004 zł

Cena za m²: 7600 zł

Sprzedane

Apartamenty Pogodne 7 | Mieszkanie 01
4 pokojowe o powierzchni 87.37 m²

Cena: 664 012 zł

Cena za m²: 7600 zł

Sprzedane